Babcia do wynajęcia - Łódź

Email Drukuj PDF

Drodzy rodzice, w celu nawiązania współpracy serdecznie prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się po prawej stronie. Zostanie on automatycznie wysłany na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skontaktujemy się z Wami w celu przedstawienia indywidualnej oferty.

niania lodz, opiekunka do dziecka lodz, opieka do dziecka lodz, babcia lodz

Za Babcię, która zostanie przez Was rodziców zaakceptowana i zatrudniona pobieramy jednorazową opłatę, której wysokość uzależniona jest od opcji poniżej:

 

 

Babcia w wersji  podstawowej - 450 pln ( 80 pln opłata inicjacyjna* + 370 opłata właściwa)

Każda taka Babcia poddawana jest wnikliwej rozmowie kwalifikacyjnej, tym samym ocenie jej motywacji do podjęcia pracy. Podczas tego spotkania sprawdzane są również jej referencje, kontaktujemy się z jej poprzednimi pracodawcami. Następnie rodzicom przedstawiamy indywidualną ofertę, na którą składają się 2-3 najbardziej odpowiadające ich potrzebom kandydatury Babć.

Dalsze rozmowy i ustalenia prowadzone są już pomiędzy rodziną a docelową kandydatką.

 

Babcia w wersji premium - 650 pln ( 80 opłata inicjacyjna* + 570 opłata właściwa)

Każda taka opiekunka jest Babcią w wersji podstawowej z dodatkowo przebytym kursem pierwszej pomocy przedmedycznej. Kurs taki przeprowadzany jest przez dyplomowanego ratownika szpitalnego i jest potwierdzony certyfikatem. Babcia taka doskonale potrafi poradzić sobie w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia dziecka.

 

Babcia w wersji SOS - 100pln

Każda taka Babcia jest niezastąpiona w sytuacjach tzw. kryzysowych. Czasem zdarza się iż nie mamy z kim zostawić dziecka , a jest właśnie weekend, noc bądź święto. Potrzebujemy opieki zaledwie na kilka godzin, wtedy idealna będzie nasza Babcia od nagłych wypadków.

 

* opłata inicjacyjna to opłata w przypadku gdy po spotkaniu z naszymi Babciami nie zdecydujecie się Państwo na żadną z nich. Opłata ta jest związana z kosztami jakie ponosimy my jako agencja organizując dane spotkanie.

 

Łódzka Baza Babć

formularz dla kandydatek łódź

Formularze dla rodziców